“Witajcie w Elder Scrolls Online” – czyli jednej z najlepszych gier MMORPG na rynku

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
13 5604
“Witajcie w Elder Scrolls Online” – czyli jednej z najlepszych gier MMORPG na rynku

Bethesda i Zenimax Studios wypuściły właśnie specjalny materiał, który – najprościej mówiąc – promuje Elder Scrolls Online na wszelkie możliwe sposoby.

“Wyjaśnimy, jak rozpocząć swoją podróż po Tamriel: jak stworzyć postać, zdobywać doświadczenie, zwiedzać, walczyć w trybie PvP. Omówimy też grupowe aktywności (dungeony i triale), rzemiosło i inne.

Oto ESO!”

Przez 9 minut trwania filmiku dowiecie się, dlaczego Elder Scrolls Online jest jednym z najlepszych MMORPG-ów na rynku. Chociaż my wiedzieliśmy to nawet bez tego nagrania…

Musicie jednak zrozumieć Bethesdę, która chce trafić do jak największej liczby odbiorców, którzy niekoniecznie interesują się gatunkiem Massively Multiplayer Online tak jak wy.

(film dostępny z polskimi napisami)

***

Elder Scrolls Online kosztuje w standardowej wersji (zawierającej dodatek Morrowind) 80 złotych (TUTAJ lub TUTAJ), chociaż w zewnętrznych sklepach kluczyki do gry można wyhaczyć za około 20 zł. W takiej wersji ESO wystarczy wam na 100-200 godzin zabawy (fantastyczny stosunek ceny do jakości/długości). 

Warto także wspomnieć o nieoficjalnym spolszczeniu (od Skrybów Tamriel), dzięki czemu wszystkie najważniejsze elementy Elder Scrolls Online macie przetłumaczone na nasz piękny język.

WAŻNE: tłumaczenie działa za zgodą i przy wsparciu deweloperów gry!


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube