Wizard101 dostało surrealistyczny świat Novus

Dodany przez PefriX ponad rok temu
0 1655
Wizard101 dostało surrealistyczny świat Novus

Jedna z bardziej niszowych produkcji załapała się na aktualizację zawartości. Wizard101 otrzymało nowy świat o nazwie Novus, który inspirowany był surrealistyczną sztuką. Tak przynajmniej informują deweloperzy! A skoro pojawiła się dodatkowa kraina, to gracze mogą liczyć również na dalsze elementy fabularne, zadania i innego takie.

Maksymalny poziom w Wizard101 podniesiony został do 160, gra wzbogaciła się o kolejne formy magii, doszły do tego polityczne knowania i zagrożenie wymierzone w stronę Novus. Jeśli jednak nie interesuje Was fabuła to zawsze możecie zająć się nową statystyką o nazwie Archmastery, która pozwala na pewną elastyczność w buildach – nie musicie już koncentrować się tylko na jednej szkole magii.

Ach, uczestnicy eventu Beastmoon Hunt pewnie ucieszą się, że Beastmoon  otrzymał nowe formy: Balance Minotaur (wsparcie), Ice Draconian (tank) oraz Myth Colossus (prawie summoner). Zmieniono również nieco system gildyjny, wprowadzono garść innych usprawnień i wiele innych drobnych rzeczy. Szczegóły tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube