Wojny Frakcji w Albion Online już pod koniec lipca!

Ucawhkh

Ostatnim razem trułem Wam na temat Wojen Frakcji w Albion Online. Deweloperzy udostępnili trochę informacji, ale kluczowej nie wiedzieliśmy – kiedy aktualizacja pojawi się w grze. Teraz dowiadujemy się, że Merlyn, czwarty pakiet nowości, zadebiutuje 31 lipca.

Czego zatem możemy się spodziewać? Otrzymamy możliwość zapisania się do jednej z pięciu frakcji, dzięki czemu powalczymy w jej imieniu. Zajmiemy się przejmowaniem posterunków wrogów, aby panować nad danym terenem, co jednak nie będzie takie łatwe. Wcześniej bowiem będziemy musieli pokonać bossa frakcji!

Do tego w Albion Online pojawią się karawany handlowe z cennymi surowcami, unikalnymi dla danej strony konfliktu. Nowe surowce frakcji otwierają zupełnie nowe przepisy rzemieślnicze, a peleryny i wierzchowce frakcji zapewnić mają nowe możliwości.

Prócz tego twórcy podzielili się spisem innych nowości:

  • Premie do wytwarzania i ulepszania surowców – Każde z Miast Królewskich posiada od teraz unikalne premie, oparte na rzadkich materiałach w biomie danego miasta.
  • Redystrybucja surowców – Zaklęte surowce od teraz pojawiają się w większych ilościach wokół Miast Królewskich, zapewniając nowe możliwości zbieraczom i przewoźnikom.
  • Przeciążanie ekwipunku – Przeciążanie przedmiotu od teraz zapewnia mu tymczasową premię do mocy przedmiotu, przy ryzyku zniszczenia przedmiotu po zakończeniu przeciążenia.
  • Ulepszenia interfejsu rynku – Poza nowym, prostszym i jaśniejszym interfejsem, gracze mogą także wyświetlać średnią cenę i dokładną historię sprzedaży.
  • Nowy loch – Nowy loch grupowy T5 ‘Stoneroot Caverns’, stawia graczy przed wyzwaniem walki z hordami ogromnych Stróżów w świętej, podziemnej jaskini.
  • Nowe stroje i trofea – Nowe stroje ślubne z okazji pierwszej rocznicy Albion Online i nowe trofea pracownicze są dostępne dla różnych dziedzin zbierackich.
  • Dodatkowe usprawnienia – Merlyn wprowadza także wiele zmian balansu i umiejętności, łatwiejszą nawigację, poprawki błędów i znacznie więcej.

Zobacz także

6 komentarzy