World of Speed będzie Free-To-Play!

Wos

Wytrzymajcie jeszcze trochę. World of Speed lada moment zakończy (trwający od sierpnia 2017 roku) romans z Early Access i oficjalnie przejdzie na model Free-To-Play. 

Takie zapewnienie padło podczas ostatniego devbloga, więc to informacja z pierwszej ręki. Podobno mamy dostać „totalne” F2P, które zapewni darmowym użytkownikom dostęp do wszystkich samochodów, map i trybów. Trzymamy za słowo! 

I think it would be nice to inform you that preparations for the time when World of Speed leaves the Early Access and goes totally free-to-play are in full motion. 

Producenci WoS pracują obecnie nad stabilnością serwerów, aby mogły przyjąć o wiele większą liczbą chętnych niż normalnie. Nie chcielibyśmy lagów i crashów podczas zabawy, prawda? 

A na pewno znajdzie się sporo chętnych na sieciowe wyścigi. Wszystkim nam brakuje Need For Speed World, a World of Speed ma wszelkie podstawy, aby stać się jego zastępcą. 

Kiedy data transformacji na F2P zostanie wyznaczona, na pewno was o tym poinformujemy. Póki co za World of Speed trzeba zabulić 36 zł.

Zobacz także

16 komentarzy