World of Warcraft Classic potwierdzony. Żegnajcie prywatne serwery!!!

Wowclassic

Nie wierzę... Trzeba było dwóch latach błagań (temat na forum WoW-a liczył już prawie 10k postów) i petycji podpisanej przez 200 tys. osób, żeby Blizzard wreszcie wysłuchał swoich fanów. 

Panie i Panowie, klasyczna wersja WoW-a (nazwana po prostu World of Warcraft Classic) rzeczywiście powstanie!!!

(losowe komentarze z filmu na YT -jak widać ludzie są zadowoleni)

Żegnajcie Nostalriusy, żegnajcie Elysium Projecty, żegnajcie Light's Hope'y, żegnajcie polskie Sunwelly, żegnajcie wszystkie prywatne serwery oparte na wersji Vanilla. To czarny dzień dla wszystkich autorów „piratów”, którzy doskonale zdają sobie sprawę, że nie mają absolutnie żadnych szans w starciu z oficjalną wersją od Blizzarda. To tylko kwestia czasu, kiedy privy zaczną padać jak muchy. 

Niestety, nie wiemy, kiedy wystartuje WoW Classic, na jakiej wersji dokładnie będzie chodził, jak będzie wyglądać struktura świata (serwery Vanilla czy serwery progresywne?) i jakiego modelu płatności mamy się spodziewać (pewnie P2P, ale nic nie zostało jeszcze oficjalnie powiedziane). 

Na BlizzConie wspomniano jedynie, że jest to „ogromny projekt” i „wymaga czasu”. Oprócz trailera (do obejrzenia poniżej) nie dostaliśmy nic więcej. 

Zobacz także

61 komentarzy