World of Warcraft pozwoli w patchu 8.3 na transmogowanie legendarnego sprzętu

Wowhead 57751

Serwery testowe World of Warcraft zawsze są kopalną odkryć i znalezisk. Od dłuższego czasu na warsztacie jest aktualizacja 8.3, dzięki której potwierdzono to, co Blizzard już zapowiedział – możliwość transmogowania legendarnego sprzętu. Co ciekawe, opcję tę dostaniemy przed dodatkiem Shadowlands!

Możliwość transmogowania (podmiany wyglądu) to od jakiegoś czasu podstawa World of Warcraft. Pozwala ona na wymianę wyglądu naszego sprzętu na niemal dowolny przedmiot, który wszedł w nasze posiadanie. Opcja ta miała jednak pewne ograniczenia, a wśród nich były legendarny ekwipunek. Blizzard postanowił zmienić to w aktualizacji 8.3.

Warto zaznaczyć, że wciąż nie będziemy mieli pełnej swobody wyboru. Przedmioty posiadające ograniczenia/wymogi klasowe nie będą mogły być transmogowane przez klasy nie spełniające tych warunków. Z drugiej strony wygląd legendarnych przedmiotów przypisywany będzie do całego konta, więc wystarczy raz zdobyć unikalny sprzęt, aby móc z niego korzystać do woli. 

W efekcie nie zobaczycie klasy maga z Warglaive of Azzinoth. Z drugiej strony taki warrior będzie mógł posiadać wygląd Dragonwratha, przykładowo. To samo dotyczy zresztą Thori'dal, the Stars' Fury, Val'anyr, Hammer of Ancient Kings, czy Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker.

Mała uwaga – aby przypisać dany wygląd do swojego konta, przedmiot musi zostać założony przez Waszą postać. Upewnijcie się zatem, że Wasza klasa może korzystać z danego typu oręża, aby potem nie było niespodzianek, przykładowo druid nie może nosić swordów. Jeśli zaś chodzi o peleryny z Pandarii, czy legendarne przedmioty z Legionu to tutaj bez zmian – możecie je transmogować.

P.S. Mount w WoW-ie za 5kk golda nie będzie dostępny do kupienia w Shadowlands normalnie, a jedynie poprzez Black Market Auction House.


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja. Czy ktoś powiedział [Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker]?

Zobacz także

3 komentarzy