World of Warcraft: Przebudzenie Cieni od dzisiaj w Polsce!

347340534

Książka? Owszem. 

W polskich sklepach ma dziś premierę World of Warcraft: Przebudzenie cieni – kolejna powieść osadzona w uniwersum WoW-a (autorstwa Pani Madeleine Roux), która stanowi niejako wstęp do dodatku “Shadowlands”.

Jeśli jesteście maniakami WoW-a i zbieracie wszystko co związane z grą, albo po prostu lubicie książki fantasy - “Przebudzenie Cieni” jest dla was.

Wypowiadając te haniebne słowa, Sylwana Bieżywiatr zdradziła i porzuciła Hordę, której przysięgała służyć. Mroczna Pani i jej poplecznicy działają teraz w cieniu, a Horda, Przymierze i Alleria – rodzona siostra Sylwany – robią wszystko, by odkryć jej następny ruch. Zmagając się z przytłaczającym ciężarem władzy, król Anduin nakazuje elfce Pustki i Wysokiemu Egzarsze Turalyonowi odkryć miejsce pobytu Sylwany. Horda stoi teraz na rozdrożu. Jej frakcje znoszą urząd Wodza i powołują Radę. Thrall, Lor’themar Theron, Bain Krwawe Kopyto, Pierwsza Arkanistka Thalyssra i wielu innych znamienitych przedstawicieli swych ludów podejmuje się tego trudnego zadania. Zagrożeń jest jednak wiele, a przepaści wzajemnej nieufności wciąż nie udaje się zasypać.

Książkę możecie już mieć za około 30 zł. Szukajcie jej na ŚwiatKsiążki.pl, Empik czy Gandalft.com.pl.

Zobacz także

4 komentarzy