World of Warships przeszedł upgrade graficzny i wygląda teraz wspaniale

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
3 3203
World of Warships przeszedł upgrade graficzny i wygląda teraz wspaniale

Ta informacja powinna was zainteresować. Otóż World of Warships (nazywany także WoWs) przeszedł z ostatnią aktualizacją - 0.10.10 - upgrade graficzny.

Oprawa wizualna World of Warships weszła na niespotykany dotąd poziom, a różnice w obrazie widać na pierwszy rzut oka.

Symulacja i efekty graficzne wody zostały całkowicie przerobione na wszystkich mapach. Nowy system symulacji potrafi tworzyć fale o dowolnym kształcie i wysokości, zwiększając również realizm związany z ich ruchem. Oznacza to, że fale będą teraz delikatnie kołysać okrętem, a ten z kolei będzie generował reakcję zwrotną, zależną od wysokości fali. Ta zmiana nie wpłynie na rozgrywkę.

Poprawiliśmy wyświetlanie refleksów słońca na wodzie oraz innych efektów optycznych na powierzchni wody. Dodano dynamiczną pianę morską oraz zaktualizowano efekt kilwateru.

Wprowadzamy ogromną aktualizację dla wszystkich map i portów, uwzględniającą ulepszone tekstury HD. W aktualizacji 0.10.10 dodane zostaną tekstury o dużej szczegółowości na mapach Dwaj bracia i Gorący punkt, a także w portach Filipiny, Sankt Petersburg oraz Twitch Prime.

Przyszłe aktualizacje wdrożą szczegółowe tekstury na pozostałych mapach i portach. Jednakże podobnie jak w przypadku oświetlenia HDR, taka aktualizacja wymaga przerobienia ogromnej ilości zawartości oraz indywidualnego podejścia do każdej mapy i portu. Z tego powodu zastosowanie nowej technologii dla wszystkich map i portów w grze zajmie trochę czasu i będzie realizowane stopniowo, wraz z wprowadzaniem przyszłych aktualizacji.

Kontynuujemy poprawianie podwodnego środowiska w naszej grze. W aktualizacji 0.10.10 dodaliśmy podwodną roślinność na mapach Dwaj bracia i Gorący punkt. Podwodne środowisko pojawi się także na mapach Przystań, Śpiący olbrzym oraz Złomowisko Alpha. W najbliższych aktualizacjach skupimy się na dodawaniu usprawnień do podwodnych obszarów również na pozostałych mapach.

Roślinność została poprawiona na wszystkich mapach i we wszystkich portach. Drzewa wyglądają bardziej realistycznie dzięki skorygowanemu cieniowaniu i promieniom słońca, przebijającym się przez listowie. Przerobiliśmy też interakcję wiatru z drzewami. Dodaliśmy więcej drzew i innych zielonych obszarów na mapach.

W portach i na mapach z teksturami HD pojawiły się teraz ptaki, ryby, powiewające flagi oraz inne poruszające się obiekty. Z czasem będziemy dodawać coraz więcej animowanych obiektów na mapach i w portach.

Robi wrażenie, prawda?


World of Warships to “free-to-play naval action MMO”, a także druga – obok World of Tanks – najpopularniejsza produkcja studia Wargaming.

WoWs istnieje od sześciu lat, ale nadal gromadzi dziesiątki tysięcy aktywnych graczy DZIENNIE. Nawet pomimo ostatnich kontrowersji związanych z monetyzacją, które na całe szczęście zostały załatwione (z korzyścią dla graczy).

Zagracie TUTAJ.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube