World of Warships wprowadza brytyjskie okręty podwodne oraz australijską kampanię

Dodany przez PefriX ponad rok temu
0 1129
World of Warships wprowadza brytyjskie okręty podwodne oraz australijską kampanię

Od 2 marca trzy historyczne brytyjskie okręty podwodne (Undine, Sturdy oraz Trasher) dołączają do World of Warships wraz z kilkoma permanentnymi kamuflażami oraz innymi, cennymi nagrodami. Te jednostki są niezwykle sterowne, wyposażone w akustyczne torpedy o szybkim przeładowaniu. Niska pula punktów wytrzymałości sprawia, że gracze muszą podstawić przede wszystkim na ciche działanie. Wraz z nimi dodany został specjalny łańcuch misji. Po jego wykonaniu najlepsi podwodniacy otrzymają upamiętniająca flagę i brytyjskie żetony.

W trzytygodniowym formacie, nowa kampania przenosi graczy w objęcia pirackiej przygody, która toczy się wokół australijskiego awanturnika próbującego opuścić kontynent na mitycznym okręcie. Podczas wyprawy gracze zdobędą mnóstwo pirackich żetonów, które można wymienić na australijski krążownik Brisbane oraz dowódcę Matildę Kelly. Brisbane wyróżnia się 152mm działami oraz rozszerzonym uzbrojeniem torpedowym, a Kelly ma 19 punktów do wykorzystania.

Do końca lutego można wziąć udział w łańcuchu misji bojowych, których ukończenie przynosi ze sobą najbardziej amerykańską z nagród – dowódcę Statua Wolności, która wyposażona jest w unikatowe linie dialogowe i głos oraz amerykańskie żetony. Zwieńczeniem aktualizacji 12.1 jest 20. sezon Bitew Klanów. Od 20 lutego do 10 kwietnia gracze posiadający okręty X poziomu mogą uczestniczyć w pojedynkach siły i strategii w formacie 7 na 7. 

Aktualizacja 12.1 to również nowa przepustka bitewna, trzy Potyczki w formacie 1 na 1 oraz kolejne ulepszenia audiowizualne i technologiczne.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube