World War 3 – polski (M)MOFPS usunięty ze Steama

559076 1543474018

Miał być hit. Miała być gra, która zawojuje Steama i stanie się realną konkurencją dla wielu czołowych (sieciowych) strzelanek. Jak wyszło? Wszyscy wiedzieli.

Po początkowym “boomie” World War 3 zaczął tracić graczy w ekspresowym tempie. Po dwóch miesiącach z polskiego (M)MOFPS wyparowało 99% aktywnych użytkowników. Wtedy rozpoczęła się odbudowa gry.

Sporo rzeczy udało się poprawić, ale nie liczbę graczy. W ostatnich miesiącach w WW3 bawiło się między 50-100 osób online. To doprowadziło do usunięcia World War 3 ze Steama.

Od 13 sierpnia World War 3 nie można już kupić przez platformę Valve.

From August 13, World War 3 will no longer be available to purchase from Steam. If you already own World War 3 on Steam, the servers will remain open and you will be able to keep playing as normal.

Czy to koniec gry?

Nic z tych rzeczy. Dotychczasowi posiadacze WW3 nadal mogą się bawić w “trzecią wojnę światową”.. Ponadto polscy producenci – jak pewnie wiecie – nawiązali niedawno współpracę z MY.GAMES (czyli My.com), którzy mają im pomóc wrócić na odpowiednie tory. Nie wiem, czy to się uda, ale musimy trzymać kciuki. Mówimy przecież o polskim produkcie.

Szczegóły TUTAJ.

Zobacz także

8 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz