WoW Plunderstorm - oto ten wielki tajemniczy patch do gry. Dostajemy Battle Royale!

Dodany przez guru 2 miesiące temu
74 9398
WoW Plunderstorm - oto ten wielki tajemniczy patch do gry. Dostajemy Battle Royale!

Dobra, zapomnijcie o poprzednim newsie…

Kilkadziesiąt minut po publikacji “Do World of Warcraft wchodzi dziś coś dużego, ale nikt nie wie, co to będzie…” pojawiła się oficjalna zapowiedź ze strony Blizzarda. Tajemniczy patch przestał być tajemnicą.

10.2.6 jest zatytułowany “Plunderstorm”, a jego główną nowością jest tytułowe Plunderstorm – ograniczone czasowo wydarzenie o tematyce pirackiej, które potrwa kilka tygodni.

Przeszukuj mapę i spróbuj zostać ostatnim piratem, który przetrwa, pędząc przez Wyżynę Arathi, aby znaleźć umiejętności, ulepszenia i łupy, które możesz splądrować, aby przetrwać!

Brzmi jak Battle Royale, bo to będzie Battle Royale. 60 graczy weźmie udział w 10-15 minutowych meczykach, gdzie zwycięzcą zostanie tylko ostatni żywy gracz. “Możesz odblokować nowe umiejętności i zaklęcia, zabijając stworzenia i wrogów, plądrując skrzynie i unikając burzy”.

Odkryj możliwe do zdobycia zaklęcia, zdolności i ulepszenia, plądrując skrzynie ze skarbami i pokonując wrogów. Po podniesieniu zaklęcia i zdolności są automatycznie dodawane do paska akcji, z dwoma miejscami przeznaczonymi na umiejętności ofensywne i dwoma na narzędzia takie jak skoki, zwiększenie prędkości i kontrola tłumu.

A wiecie, co jest w tym najlepsze? Że Plunderstorm nie wymaga dodatku “Dragongflight” i jest dostępny zarówno dla wszystkich. Do grania wystarczy zwykła subskrypcja WoW-a (więc i “klasyczni” gracze mogą go zakosztować). 

Wszystkie szczegóły przeczytacie TUTAJ.

PS Nagrodami w Plunderstorm będą unikatowe wierzchowce, zwierzaki, kosmetyki “i nie tylko”


74 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube