"Wschodnie Królestwa" już w Polsce. Prawdziwa gratka dla fanów World of Warcraft

2

Przedwczoraj, 5 maja, na polskim rynku miała miejsce premiera pierwszego tomu “World of Warcraft: Podróż przez Azeroth”.

Jakby ktoś nie wiedział, jest to seria książek od Pani Christie Golden, która – mimo fabularyzowanej formy – skupia się na konkretnych regionach wirtualnego świata stworzonego przez Blizzard.

Pierwszy tom “Podróży przez Azeroth” dotyczy Wschodnich Królestw.

Od lśniących wież miasta Srebrnej Luny przez ziejącą siarką Czarną Górę aż do białych zamków Wichrogrodu, Wschodnie Królestwa to rozległa i pełna cudownych miejsc kraina. W każdym zakątku tej przepięknej wyspy czają się niezliczone legendy, skarby i wiele zazdrośnie strzeżonych tajemnic. Dołącz do mistrza szpiegów Matiasa Shawa i kapitana Flynna Fairwinda, którzy w służbie króla i kraju wyruszają na ekspedycję przez Wschodnie Królestwa, by spisać ich historię oraz skatalogować oręż, zbroje i nieznane dotąd moce, rozproszone po tej przepastnej krainie.

Książka jest dostępna w twardej oprawie. Oprócz “suchego” tekstu znajdziemy tam także piękne ilustracje oraz odręczne notatki naszych bohaterów. Prawdziwa gratka dla fanów World of Warcraft.

Ceny zaczynają się od 55 złotych np. TUTAJ

Zobacz także

6 komentarzy