Wstydliwa sarenka ze snów nową postacią w League of Legends

Dodany przez PefriX około 4 lata temu
13 4472
Wstydliwa sarenka ze snów nową postacią w League of Legends

Riot Games już jakiś czas temu sugerowało dodanie kolejnej postaci do League of Legends. Przecieki okazały się prawdziwe i faktycznie, do tego tytułu przykopytkuje niedługo Lillia, czyli efekt pączkujących snów drzewa, który przybrał postać sarenki/driady/centaura (centaura to raczej nie, bo gdzie ta ludzka/końska połowa?).

Nie żartuję! Taka jest bowiem biografia postaci w której czytamy, że Lillia zrodziła się z Śniącego Drzewa, które wyrosło z nasiona Bogini Wierzby, wznoszącej się niegdyś nad starożytnym zagajnikiem znanym jako Omikayalan. Kiedy Bogini Wierzba została w tragiczny sposób wycięta, nasiono zakorzeniło się w tym, co nazywamy Ogrodem Zapomnienia. Śniące Drzewo, pielęgnowane przez Zielonego Ojca, Iverna — zgodnie ze zwyczajem potomków Omikayalan — zakręcało się ku górze, szerząc magię pragnień ludzkości za każdym razem, gdy kwitły pełne marzeń sennych pąki.

Lillia urodziła się, kiedy marzenie samego drzewa zostało schwytane w pączek, który spadł na ziemię, zanim mógł zakwitnąć — nic takiego nigdy wcześniej nie miało miejsca. Lillia wyrosła na niezręczną, dziwaczną sarenkę. Na jej głowie wciąż widniał kwiatowy pączek. Jedynym towarzystwem Lillii było jej matczyne drzewo oraz marzenia, które każdej nocy napływały do ogrodu.

Umiejętności nowej bohaterki:

  • Dream-Laden Bough (pasywka) - Umiejętności Lillii nakładają Deam Dust zadający w czasie obrażenia magiczne o wartości zależnej od maksymalnego zdrowia celu.
  • Blooming Blows (Q) - Lillia macha swoją laską i zadaje obrażenia magiczne pobliskim wrogom. Postacie na obwodzie okręgu otrzymują nieuchronne obrażenia. Jeśli Lillii uda się wykonać atak, dostaje także dodatkową prędkość ruchu.
  • Watch out! Eep! (W) - Lillia ładuje umiejętność, by silnie uderzyć w podłoże za pomocą swojej laski i zadać wrogom obrażenia magiczne. Wrogowie na środku obszaru działania umiejętności otrzymują większą ilość obrażeń.
  • Swirlseed (E) - Lillia wyrzuca przed siebie Swirlseed, który zadaje wrogom obrażenia magiczne i ich spowalnia na określony czas. Jeśli Swirlseed nie trafi w przeciwnika, będzie się toczyć, aż natrafi na jakiegoś wroga lub element terenu.
  • Lilting Lullaby (R) - Lillia rzuca na wrogów efekt kołysanki [uśpienia?]. Postacie z nałożonym efektem Dream Dust otrzymują znaczne spowolnienie, zanim zapadną w sen. Po przebudzeniu za pomocą obrażeń wrogowie otrzymają dodatkowe obrażenia magiczne.

Lillia trafi do League of Legends w środę, 22 lipca 2020 roku.


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube