Wszystkie DLC i dungeony za darmo. Elder Scrolls Online rozdaje ESO Plus

Dodany przez guru ponad rok temu
4 10009
Wszystkie DLC i dungeony za darmo. Elder Scrolls Online rozdaje ESO Plus

Prośby fanów zostały wysłuchane. Zenimax Studios przywraca do Elder Scrolls Online tzw. ESO Plus Free Trial (Event) – czyli możliwość darmowej aktywacji abonamentu w grze.

Od dzisiaj (od godziny 16:00) do 21 czerwca możecie się cieszyć rzeczami, za które normalnie musielibyśmy zapłacić 50 złotych miesięcznie.

ESO Plus udostępnia wszystkie DLC w grze wraz z mapami, questami, dungeonami oraz zestawami przedmiotów. Ponadto zwiększamy miejsce w w banku, otrzymujmy nielimitowanego Craft Baga na materiały/surowce, plus możliwość kolorowania swojego kostiumu. Nie mówiąc o większym expie, dropie oraz innych bonusach.

Jako w miarę doświadczony gracz Elder Scrolls Online (900+ CP) szczególnie polecam skorzystanie z nowych dungeonów i wyfarmienie tych setów przedmiotów, które są wam akurat potrzebne do buildu.

Możecie także odwiedzić mapy z DLC w celu zdobycia nowych petów, motifów oraz linii umiejętności np. Thieves Guild.

Ważne: ESO Plus zawiera w sobie także dostęp do wszystkich dodatków oprócz ostatniego Blackwood. Czyli Morrowind, Summerset, Elsweyr oraz Greymoor.

Aby aktywować ESO Plus, musicie zalogować się do gry, wejść w Crown Store, potem w zakładkę "ESO Plus" i kliknąć "Free Trial".

Potwierdzenie TUTAJ.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube