Wszystkie DLC za darmo. Elder Scrolls Online rozdaje ESO Plus

Esko

Chcecie zobaczyć, jak wygląda prawdziwa gra w Elder Scrolls Online?

Kupcie ESO Plus (aka miesięczny abonament). 

Dobra, nie musicie niczego kupować. Właśnie wystartował ESO Plus Free Trial, który przez pełny tydzień (od teraz do 26 stycznia) odblokuje dla was płatny content + dodatkowe ułatwienia, które bardzo przydadzą się w codziennej przygodzie. 

ESO Plus udostępnia wszystkie DLC w grze wraz z mapami, questami, dungeonami oraz zestawami przedmiotów. Ponadto zwiększamy miejsce w w banku, otrzymujmy nielimitowanego Craft Baga na materiały/surowce, plus możliwość kolorowania swojego kostiumu. Nie mówiąc o większym expie, dropie oraz innych bonusach.

Jako doświadczony gracz Elder Scrolls Online (1100+ godzin, 810+ CP) szczególnie polecam skorzystanie z nowych dungeonów i wyfarmienie tych setów przedmiotów, które są wam akurat potrzebne. Uważajcie jednak na poziom trudności: dungeony DLC (w porównaniu do tych non-DLC) są o wiele bardziej wymagające i posiadają wiele nowych mechanik, szczególnie na Veteranie. 

ESO Plus Free Trial aktywujemy z poziomu gry. Wchodzi na postać, potem do zakładki Crown Store, klikamy ESO Plus Tab, a na końcu “Free Trial”. Gotowe!

Szczegóły TUTAJ.

Zobacz także

19 komentarzy