Wybraliście najpiękniejszą grę MMORPG na świecie...

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
9 13708
Wybraliście najpiękniejszą grę MMORPG na świecie...

My pokazaliśmy naszą listę. Teraz przyszedł czas na was.

Jaki jest najpiękniejszy obecnie MMORPG na rynku według czytelników MMORPG.org.pl?

Bez niespodzianki. To Black Desert Online, którego wskazało 34% użytkowników. Co trzeci głos poleciał właśnie na konto produktu Pearl Abyss.

Szczerze mówiąc, trudno się z tym wspierać. Mimo że Black Desert istnieje na rynku już kilka lat, to wciąż jest to przepiękny MMORPG, który – dzięki wersji Remastered – wyładniał jeszcze bardziej.

Na maksymalnych ustawieniach graficznych wygląda rzeczywiście oszałamiająco, a modele postaci (szczególnie te żeńskie) to światowy poziom. 

Drugie miejsce o dziwo dla Guild Wars 2 (11%), który wciąż wam się podoba, choć od premiery gry minęło już sporo czasu. Podium zamyka Elder Scrolls Online (10%).

Dalej mamy nowiutkiego New World, którego oprawa graficzna przekonała 8% ankietowanych oraz Final Fantasy XIV z sześcioma procentami.

Reszta tytułów zebrała mniej niż 5% głosów.

Co ciekawe, aż 18% ankietowanych jako “najpiękniejszego MMORPG” wskazało inną grę z wytypowanych. Dziwne, ale zarazem intrygujące. No bo jaki tytuł macie na myśli? Genshin Impact? Ale to przecież nie MMO (jeszcze). Nieskończone Ashes of Creation? A może jakiś południowokoreański MMORPG, który jeszcze nie wyszedł?

Tak czy siak dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube