Wydarzenie Evolution Collection i zmiany u Rampart w Apex Legends

Dodany przez PefriX 10 miesięcy temu
0 1251

Apex Legends uruchamia kolejne wydarzenie, tym razem Evolution Collection. Odblokujcie przedmioty kosmetyczne z tego eventu dla Wraith, Octane’a, Pathfindera, Fuse’a, Bangalore, Rampart oraz Lifeline i zobaczcie, czym mogą się stać nasze legendy przy odpowiedniej ilości czasu i wsparciu technologii.

W ramach Evolution Collection nastąpiło przejęcia miasta Rampart – Wielka Berta. Odwiedźcie jej mobilny sklep zaparkowany pomiędzy miastem lawy a gejzerem. Z pewnością będzie to popularna arena potyczek przez resztę sezonu. 

Nowości związane z Rampart nie ograniczą się jednak tylko do trybu Battle Royale i dedykowanego wydarzenia. Ta legenda rozszerza swoją działalność również na Areny, gdzie odbędzie się „Arenowa Extravaganza Rampart”, która specjalnymi zniżkami zachęci graczy do zmiany starego wyposażenia. W nagrodę za całą tę ciężką pracę Rampart otrzymuje „Remedium” – nową pamiątkę w postaci klucza nastawnego, w zestawie z automatem z gumami.

Omawiana bohaterka załapała się również na kilka zmian. Najważniejsze dotyczą jej Sheili, czyli ulti, które staje się urządzeniem mobilnym! Rampart będzie teraz mogła biegać z Sheilą i strzelać podczas chodzenia. Rozkręca się dłużej i w tym trybie ma tylko 1 magazynek.W dowolnym momencie możecie rozstawić Sheilę, aby mogła jej użyć Wasza drużyna. Po ustawieniu ma nieskończone przeładowywania, i jest taka jak w poprzedniej wersji, ale nie możecie jej już podnieść.

Powodzenia!


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube