Wydarzenie „Obyczaje przodków” już wkrótce w Apex Legends – duety wracają do gry!

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
2 1822
Wydarzenie „Obyczaje przodków” już wkrótce w Apex Legends – duety wracają do gry!

Wydarzenie „Obyczaje przodków” potrwa w Apex Legends od 7 kwietnia do 21 kwietnia. Na co gracze mogą liczyć z tego powodu?

Od 7 kwietnia Duety pojawią się w grze obok Tercetów. Odbędzie się również stała rotacja map, która da graczom możliwość grania w Duety i Tercety na mapach Królewski Kanion oraz Skraj Świata.

Poza tym będziemy mogli wziąć udział w próbach Bloodhound, gdzie wraz ze swoimi drużynami staniemy do walki przeciwko sforze prowlerów, by zgarnąć wysokiej jakości łupy. Ale trzeba uważać na największe niebezpieczeństwo: inne Legendy chcące zdobyć te nagrody dla siebie.

W ramach wydarzenia „Obyczaje przodków” będziecie mieć możliwość wykonywania codziennych wyzwań i zdobywania wyjątkowych przedmiotów kosmetycznych, inspirowanych najnowszym filmikiem z cyklu Historie z Odludzia – „Obyczaje przodków” (na dole newsa).

Podobnie jak w przypadku „Przejęcia systemu” można zdobyć maksymalnie 1000 punktów za każdy zestaw wyzwań, a zestawy wyzwań będą się zmieniać codziennie. Dodatkowo wciąż macie możliwość wykonywania wyzwania przepustki bojowej.

Poza tym możecie liczyć na powrót starych przedmiotów kosmetycznych oraz kilka innych, drobniejszych atrakcji. Respawn tutaj uprzedza, że część kosmetycznych atrakcji w sklepiku będzie rotacyjna, więc lepiej zapoznać się z harmonogramem, jeśli zapragniecie kupić konkretną skórkę. Ten zaś dostępny jest tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube