Wydobywacz planetarny rozdzielił Kapitol w Apex Legends

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
1 2856
Wydobywacz planetarny rozdzielił Kapitol w Apex Legends

Dziś Apex Legends otrzyma 4 sezon rozgrywek. W jego ramach otrzymamy nową broń (snajperkę Sentinel), postać, przepustkę sezonową, zmiany w grach rankingowych (nowa ranga) oraz zmiany na mapie.

Przybywając na Skraj Świata, od razu ujrzycie wydobywacz planetarny, którym Hammond Robotics wydobywa w nieznanym celu cenne zasoby z wnętrza planety. Czerwony promień jest widoczny z każdego miejsca na wyspie, przez co graczom łatwiej się zorientować, gdzie jest środek mapy.

Wielki, wielopoziomowy wydobywacz planetarny nie przypomina niczego, co można znaleźć na Skraju Świata. Wprowadza on także nowe możliwości rozgrywki. Walki na ogół toczą się na ograniczonej przestrzeni, ponieważ oddziały najczęściej będą próbować dostać się do środka przez długie korytarze prowadzące do centrum struktury. Powinno to sprawić, że bronienie się przed atakami innych oddziałów będzie łatwiejsze.

Z jego powodu również, lokacja Kapitol została podzielona na dwie części, pomiędzy którymi znajduje się szczelina. Szczelinę można pokonać tylko w dwóch miejscach (za pomocą linki lub mostu utworzonego przez przewrócony wieżowiec). Gdy wskoczycie do szczeliny rozdzielającej Kapitol, będziecie powoli unoszeni do góry przez gorące powietrze i przelecicie na drugą stronę. Jest to wyważone przez dwa elementy.

Po pierwsze: otrzymacie 25 punktów obrażeń od gorąca i żaru wydobywających się ze szczeliny. To stała wartość obrażeń, które otrzymacie za każdym razem, gdy wpadniecie do środka. Po drugie: przemieszczacie się bardzo powoli i w widoku z perspektywy trzeciej osoby.

To jednak nie wszystko! Respawn dostarczyło filmik zapowiadający nowy sezon, nazwany Asymilacją. Widzimy na nim nowego herosa, Revenanta, jak i nagrody kosmetyczne z przepustki sezonowej. Wrait, Lifeline oraz Wattson otrzymają legendarne skórki.

Co do Revenanta, opisu umiejętności robota jeszcze nie mamy, ale za to otrzymaliśmy garść teorii spiskowych. Jego ulti zmienia drużynę w cienie, przypominające te z halloweenowego trybu. Możemy zatem zakładać, że po aktywacji zdolności, ekipa otrzyma bonus do prędkości ruchu oraz skoku, a do tego wzmocnią siłę ataków w zwarciu. Oczywiście kosztem wyłączenia możliwości korzystania z broni w trakcie trwania efektu. Weźcie jednak pod uwagę, że nie jest to potwierdzona informacja, a jedynie spekulacje.

Szczegóły poznamy jeszcze dzisiaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube