Z 38% do 71%. New World coraz lepiej oceniany na Steamie

Dodany przez guru około rok temu
14 6775
Z 38% do 71%. New World coraz lepiej oceniany na Steamie

Problemy z kolejkami powoli odchodzą w zapomnienie (nie licząc “kilku” najbardziej zatłoczonych światów), co powoduje, że coraz więcej osób może bez przeszkód wejść do gry i wyrobić sobie opinię na temat New World.

Pozytywną opinię.

Przez ostatnie dni New World zanotował mocny wzrost notowań na Steamie, dzięki czemu oceny “Mieszane” zmieniły się w “W większości pozytywne”.

Obecnie New World ma już 71% pozytywnych recenzji (i ta liczba cały czas rośnie).

Amazon Games ma powody do radości, bo wszyscy chyba pamiętają, co działo się w pierwszych dniach po premierze. Ocena gry – zamiast rosnąć – pikowała w dół, a w krytycznym momencie osiągnęła koszmarne 38%. Potem jednak nastąpiło odbicie się od dna...

Ocena gry powinna wzrosnąć jeszcze o kilka procent, a potem ustabilizować się na poziomie 75%. Niestety, przez początkowe problemy i ówczesne recenzje, New World raczej nigdy nie dogoni swoich najpoważniejszych rywali. Zarówno ESO, FFXIV czy SWTOR mogą się pochwalić liczbami na poziomie 85-90%.

No chyba, że Amazon Games wzorowo poprowadzi New World w przyszłości i dostarczy taki content, z którego wszyscy będą zadowoleni. Wtedy rzeczywiście będzie szansa na wyższą ocenę.


New World został wydany wyłącznie na PC, a STEAM jest główną platformą dystrybucji gry. Dlatego właśnie tutejsza ocena i recenzje są takie ważne. 


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube