Z innej beczki: Warcraft 3 dostanie wersję remastered?

Dodany przez PefriX prawie 7 lat temu
8 5189
Z innej beczki: Warcraft 3 dostanie wersję remastered?

Nie wiem czy uwierzycie, ale podobno nie wszyscy mają świadomość, że przed World of Warcraft były również inne gry z tego uniwersum. Tak się składa, że przy kultowej części trzeciej (Warcraft III: Reign of Chaos/Warcraft III: The Frozen Throne) właśnie grzebie Blizzard. Czy to oznacza nadejście części IV? Może wydanie remastered z wersją HD? Teorii spiskowych nie brakuje!

Przejdźmy jednak do konkretów. Tak jak w przypadku Diablo 2, po wielu latach Blizzard postanowił nieco odświeżyć swoje dorosłe i samodzielne już dziecko. W efekcie Warcraft III otrzymał swój pierwszy serwer testowy (PST/PTR) na którym sprawdzana jest aktualizacja 1.28.6. Cóż takiego wprowadzi w przyszłości? Przede wszystkim większy balans do rozgrywki, aby ta nie była dla niektórych stron na wybranych mapach zbyt faworyzująca. W planach jest również poprawienie matchmakingu, który zdecydowanie za długo wyszukuje graczy.

Nikogo nie powinno dziwić to, że po ogłoszeniu powyższych nowości do gry z 2002 roku, Internet zalała fala pogłosek. Najpopularniejszą teorią jest ta, która wskazuje, że Warcraft III podzieli los pierwszego StarCrafta. Najpierw gra otrzyma kilka aktualizacji, a potem ogłoszona zostanie wersja remastered, przy czym oryginał zostanie udostępniony za darmo. Oczywiście, to JEDYNIE pogłoski.

Na temat powyższych rewelacji nie mam zdania, chociaż przyznaję, że to nader podejrzana sytuacja. Do tej pory Blizzard nie miał czasu dla Warcrafta III, a teraz nagle postanawia przy nim pogrzebać. Przypadek?


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube