Z New World wprost do Ashes of Creation – Amazon traci, a Intrepid zyskuje pracownika!

Dodany przez PefriX około rok temu
6 2350
Z New World wprost do Ashes of Creation – Amazon traci, a Intrepid zyskuje pracownika!

Kiedy w branży są jakieś zwolnienia, wtedy na Twitterze uruchamia się szef Intrepid Studios, Steven Sharif, który zaprasza bezrobotnych do pracy przy Ashes of Creation. W ten sposób „nadzieja gatunku MMORPG” przyciąga coraz więcej doświadczonych osób. Czasami bywa jednak tak, że weterani sami przychodzą niezapraszani – w ten sposób z Amazon pożegnał się Bill Trost, który dołączyć do Intrepid.

Bill Trost był jednym z oryginalnych designerów EverQuesta, który w Amazon działał na podobnym stanowisku przez sześć lat. Gmerał oczywiście i przy New World, a teraz swoje umiejętności pokaże przy Ashes of Creation. Sceptycy zwracają uwagę, że trochę późno rekrutować tego typu osobę na takie stanowisko – zazwyczaj robi się to na początku projektu, a nie na końcu. Z drugiej strony nie wiemy, kiedy to MMORPG wyjdzie, więc… ;)

Sam zainteresowany twierdzi, że obserwował projekt od dawna i dopiero od pewnego czasu utwierdził się w wizji, jaką na Ashes of Creation ma Steven Sharif. Dlatego Bill Trost zdecydował się dołączyć do zespołu, aby wspomóc go i dostarczyć coś fenomenalnego. To również idealna okazja, aby znowu popracować z osobami, z którymi wspólnie działał w poprzednich latach. W końcu designer ma na koncie również EverQuest II oraz Defiance.

Pozostaje trzymać kciuki, aby to wszystko wyszło na dobre Ashes of Creation. A czy New World szkoda? Czas pokaże, bo może i tam zmiana za sterami designu była potrzebna?


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube