Z powodu botów chcą zamknąć polski serwer w Metin2...

Dodany przez guru 7 miesięcy temu
7 7564
Z powodu botów chcą zamknąć polski serwer w Metin2...

Dokładnie tydzień temu pisaliśmy (TUTAJ) o problemach polskiego serwera Metin2, który został zasypany zalany botującymi graczami. 

Było ich tak wiele, że normalna rozgrywka stała się praktycznie niemożliwa.

***

***

Czy od tamtego czasu nastąpiła jakaś poprawa? Absolutnie nie, więc fani Metin2 biorą sprawy w swoje ręce.

Przy pomocy administratorów oficjalnego forum Metin2 powstała specjalna ankieta, w której gracze zostali zapytani wprost – Czy na serwerze Polska ponownie powinna być zamknięta rejestracja?

Ostatnio pojawiło się wiele botów jak i skarg, ze te boty nie są banowane więc zamknięcie ponownie rejestracji na serwerze Polska będzie najlepszym rozwiązaniem. Miejmy nadzieje, ze GF weźmie tą ankiete na powaznie i posłucha głosu graczy.

Ankieta trwała do dzisiejszego poranka i zakończyła się wynikami 73% do 27% na Tak (Tak, rejestracja powinna zostać zamknięta).

I mimo że ankieta nie jest wiążąca (GameForge może, ale nie musi przychylić się do głosu społeczności), to sam fakt, że w sprawę zaangażowali się admini forum, jasno mówi, że problem botów wymknął się spod kontroli i potrzeba poszukać jakiegoś rozwiązania.

Najprościej byłoby oczywiście wyłapać i zbanować botów, ale wyłączenie rejestracji powinno przynajmniej ograniczyć napływ oszustów do gry (w 99% są to właśnie nowi użytkownicy).

Tylko że Polacy nie są przekonani co do tego pomysłu…


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube