Z powodu World of Warcraft nie sprzątał pokoju od 14 lat

2019 06 06 165714

Poznajcie „Jaegerrmeistera”. To streamer World of Warcraft, który – tak się z początku wydawało – nie wyróżnia się niczym szczególnym. 

Tak było do 3 czerwca, kiedy „Jaegerrmeister” pokazał podczas transmisji swój pokój. Zagracony, zaśmiecony, brudny, pełen resztek z jedzeniem. Po prostu wielki i zapewne śmierdzący burdel przybytek. 

Potem przyznał się przed widzami, że pokój nie był sprzątany… od przełomu 2004 i 2005 roku. Powód? Banalny. World of Warcraft. „Jaegerrmeister” jest tak zakochany (uzależniony) od gry Blizzarda, że nie ma czasu albo ochoty wyczyścić swojego miejsca do grania. 

-why is your room such a mess?
because i am an idiot
-how long has it been this bad?
as long as i can remember

Oczywiście, cała ta historia może być zmyślona, a „brudny” pokój mógł służyć jako promocja jego kanału. Czego się przecież nie robi dla pieniędzy, prawda?

Z drugiej strony to nie wygląda na fejk. Te wszystkie opakowania (z datami ważności wiele lat wstecz) i obrzydliwe rzeczy...  Komu by się chciało grzebać po śmietnikach dla paru subów/dolarów? 

UPDATE: podczas wspomnianego streama z 3 czerwca, „Jaegerrmeister” obiecał swoim widzom wysprzątać pokój. Wyrobił się w niecałe dwa dni. Oto efekty jego pracy. Zupełnie inne miejsce. 

Zobacz także

24 komentarzy