Za tydzień zagramy w odmienionego World War 3. Polski (M)MOFPS

Dodany przez guru 8 miesięcy temu
6 2846

W dniach 30 września – 4 października odbędzie się specjalny Veteran Alpha Test, do którego zostaną zaproszeni wszyscy byli gracze World War 3.

Mowa o osobach, które zakupiły WW3, gdy ten był jeszcze dostępny na Steamie.

We’re hosting a Veteran Alpha Test next week from September 30 to October 4! Players who currently own World War 3 on Steam can enjoy the new and improved World War 3.

A teraz trochę historii…

World War 3 był polskim (M)MOFPS-em od firmy The Farm 51, który wystartował pod koniec 2018 roku. Niestety, problemy techniczne i masa bugów spowodowały, że gra bardzo szybko straciła na popularności.

W kilka miesięcy z WW3 uciekło… 99% aktywnych graczy.

To nie był jednak koniec produkcji. Polska firma nawiązała współpracę z MY.GAMES i obiecała dostarczyć w przyszłości całkowicie nową wersję gry.

World War 3 został usunięty ze Steama, po czym rozpoczęły się intensywne prace nad grą (niedawno opublikowano materiał prezentujący wszystkie zmiany).

A omawiany powyżej Veteran Alpha Test to tylko potwierdzenie, że prace powoli zbliżają się do końca. Jesteśmy ogromnie ciekawi, co z tego ostatecznie wyjdzie. Na filmikach wygląda to naprawdę fajnie. 


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube