Zapamiętajcie, 26 maja wychodzi nowy epizod w Guild Wars 2

ArenaNet podało datę premiery kolejnego epizodu fabularnego w Guild Wars 2. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że będzie miał tytuł „No Quarter” oraz z powodu pandemii, nie otrzymamy na starcie „voice-actingu”. Teraz zaś deweloper zdradził, że zagramy w niego 26 maja.

Trzeci rozdział The Icebrood Saga wrzuci nas w środek konfliktu pomiędzy byłymi sojusznikami. Frakcje rasy Charr rzucą się na siebie w ramach wojny domowej, a nam przyjdzie uczestniczyć w epickiej bitwie. Otrzymamy nawet nową część Tyrii, której jeszcze nie odwiedzaliśmy - Drizzlewood Coast, schowane w Woodland Cascades.

W ramach zabawy otrzymamy atrakcję, wzorowaną na trybie World vs. World. ArenaNet wrzuci nas na gigantyczną mapę, pełniącą rolę pola bitwy, na którym znajdą się fortece, maszyny oblężnicze, punkty do przejęcia oraz ogromniasty meta-event. Poza tym pojawi się Cold War, czyli nowa seria strike missions, kolejny tier Essence Manipulation mastery, dodatkowy set broni (Tengu Echo oraz Stormcaller), nieco przedmiotów kosmetycznych oraz bear shaman armor.

Nie zabraknie również nowego mastery – tym razem United Legions Waystation. To mastery zapewni nowe „action skill”, które podobno przyda się podczas oblężeń oraz przy uzupełnianiu zapasów sojuszników. Będzie co robić!

Zobacz także

2 komentarzy