Zapisujcie się na marcowe testy alfa New World!

Header   image

Wszyscy już pewnie wiecie, że New World przesunęło swoją premierę. Amazon podało, że wydadzą swojego MMORPG-a 31 sierpnia 2021 roku, chociaż i tę datę należy traktować z odpowiednim dystansem. Jak pokazały ostatnie miesiące, premiery gier w tych czasach to dyskusyjna i raczej ruchoma kwestia.

W nadchodzących miesiącach Amazon zamierza kontynuować naszą wersję alfa, rozszerzając testy o serwery w UE 30 marca 2021 r. Zamknięta wersja beta zacznie się 20 lipca 2021 r. Jeśli kupiliście New World w przedsprzedaży, będziecie mieć dostęp do zamkniętej wersji beta. Więcej szczegółów na temat bety nie znamy i deweloperzy informują, że gdy nadejdzie odpowiednia pora, poinformują o wszystkim.

Równocześnie jednak Amazon zaprasza na marcowe testy alfa New World. Jeśli chcecie sprawdzić grę to zapisujcie się w tym miejscu i czekajcie. Być może zostaniecie wybrani do wzięcia udziału w zabawie. Uprzedzam jedynie, że potrzebujecie konta na Amazon, aby w ogóle się zapisać.

Warto również zaznaczyć, że udział w testach alfa nie gwarantuje wejściówki do wersji beta. Na ten moment nie wiadomo, czy takie rozwiązanie zostanie w ogóle zastosowane.

Zobacz także

12 komentarzy