Zapowiedź dodania TEGO przycisku budzi wiele emocji wśród graczy Albion Online

Jeden przycisk, aby rządzić nimi wszystkimi? Wygląda na to, że tak!

Przeglądam sobie co tam w sieciówkach piszczy i widzę informację o zapowiedzi dodania jakiegoś przycisku w Albion Online. Myślę sobie, nic specjalnego, pewnie jakieś Quality of Life. Patrzę, a tutaj deweloperzy zrobili nawet odpowiednią „zapowiedź”, a społeczność faktycznie reaguje niemal histerią na wieść, że ON zostanie niedługo wprowadzony do gry.

„Niegdyś był jedynie plotką, o której mówiło się przyciszonym głosem, w jęku niezliczonych palców wskazujących, wyczerpanych od klikania...

Ale plotka poruszana wystarczająco często, bijąca echem przez rozległe hale sekcji komentarzy na YouTube i wątków na forach, może stać się rzeczywistością...

Oto prawdopodobnie najbardziej oczekiwany element Albionu:”

PRZYCISK „UŻYJ WSZYSTKICH”

<fanfary, eksplozje, wybuchy, chwytliwa muzyka, łzy w oczach, białe gołębie wypuszczane przez rumiane dziewoje>


Wbrew pozorom to faktycznie rewolucyjna rzecz, bowiem pozwoli zaoszczędzić mnóstwa klikania i sprawi, że myszki oraz palce odetchną z ulgą. Aż dziw bierze, że tak długo trzeba było na TEN przycisk czekać w Albion Online.

Patch 13 przybędzie do Albion Online już niedługo, bowiem 2 lutego i poza nowym, błyszczącym przyciskiem Użyj wszystkich, wprowadza on także liczne zmiany balansu walki, które nieco ożywią metę, zaktualizowane zaklęcia Awalońskich mobów, dalszą optymalizację wersji mobilnej i więcej.

Patch jest już zaimplementowany na serwerze Staging i, jak zawsze, może być testowany przez każdego gracza, którego konto było aktywne na serwerze Live przed ostatnią aktualizacją bazy danych.

Co sądzicie o tej next-genowej nowości?:)

Zobacz także

25 komentarzy