Zawodnik Fame MMA sponsorowany przez piracki serwer Metina2

2018 10 14 103546

Oglądaliście wczorajszą galę FAME MMA, gdzie najwięksi najbardziej kontrowersyjni YouTuberzy w polskim internecie (wśród nich Magical, Rafonix itd.) naparzali się między sobą w heksagonie? 

Po walce Piotra "Bonusa BGC" Witczaka z Sebastianem "Ztrolowanym" Nowakiem doszło do bardzo… ciekawej sytuacji, która może was zainteresować. Otóż „Ztrolowany” (ponad 100 tys. subskrypcji) podziękował po swoim triumfie … prywatnemu serwerowi Metin2 za sponsoring.

Nie od dziś wiadomo, że niektórzy wideomakerzy blisko współpracują z nie do końca legalnymi serwerami, ale czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Nie na takim poziomie. 

Trzeba jednak przyznać, że admini największego priva Metin2 w Polsce nieźle to sobie wymyślili. Doskonale zdawali sobie sprawę, że FAME MMA oglądały dziesiątki, a może nawet setki tysięcy osób, więc był to idealny moment, żeby się wypromować. 

Ciekawe tylko, co na to Webzen, który w ostatnim czasie wziął się za polskie piraty Metina2. Kilka tygodni temu usunął facebookowy profil Samia.pl, a później rzekomo przyczynił się do upadku innego priva. 

Nawet największa reklama nie pomoże, jeśli Webzen powie "dość" i postanowi raz na zawsze rozprawić się z nielegalnymi wersjami swojej gry. 

PS Dzięki za info „Akame”!

Zobacz także

17 komentarzy