Zdobył wszystkie transmogryfikacje WoW-a. Tego wyczynu nie powtórzy żaden inny gracz

Pvw71640

Czym jest Transmogryfikacja?

Najprościej mówiąc, systemem pozwalającym zmieniać wygląd przedmiotów. Załóżmy, że mamy fajnie prezentujący się hełm X, ale dropnął nam hełm Y z lepszymi statystykami. Dzięki transmogryfikacji możemy zmienić wygląd hełmu Y na hełm X, zachowując przy tym statystyki tego lepszego.

Po premierze Transmogrification 2.0 w WoW-ie, wygląd zdobytego przedmiotu automatycznie ląduje w naszej kolekcji (potem można go spokojnie wyrzucić) i jest w pełni kompatybilny z innymi postaciami na koncie. 


No to teraz, jak już wszystko rozumiecie, można przejść do osiągnięcia DesMephisto – popularnego streamera, speedrunnera, prawdopodobnie największego maniaka World of Warcraft, który jest znany z wielu niewiarygodnych rzeczy. 

Dzisiejszej nocy DesMephisto osiągnął jednak coś, czego nie powtórzy już chyba żaden gracz WoW-a na świecie. Ani teraz, ani w najbliższych latach.

Udało mu się zdobyć wszystkie transmogryfikacje plate’ów (najcięższych rodzajów wyposażenia), które istnieją lub istniały w grze. Dokładnie 11,697 części.

Większość przedmiotów można oczywiście zdobyć poprzez normalną zabawę z WoW-em, ale niektóre są na tyle rzadkie, że trzeba poświęcić długie godziny na wyfarmienie.

Przykład: ostatnia część – Formidable Leggings – wymagała zrobienia 110 Garrison Questów (Warlords of Dreanor). Dopiero wczoraj udało się otworzyć Greater Bounty Spoils i zgarnąć to, czego potrzebował.

Gratulacje!

Teraz wreszcie może normalnie pograć w World of Warcraft, ale znając DesMephisto zaraz wyznaczy sobie nowy cel i zacznie go realizować. 

Zobacz także

4 komentarzy