Żeby grać rankedy w Docie 2, musimy teraz podać… numer telefonu


4 miesiące temu
6560

Nie oburzajcie się tak. Valve nie użyje ich do swoich prywatnych celów (chyba) i nie będzie was nękać codziennymi telefonami dotyczącymi ofert z grami na STEAM. Podanie numeru ma na celu WYELIMINOWANIE „smurfów”, czyli osób, które pomimo wysokiego skilla korzystają z nowych kont, aby grać i wygrywać ze słabszymi od siebie playerami.

Powinno się udać, chyba że „smurfy” są w posiadaniu więcej niż jednego numeru telefonu. W Polsce nie będzie to jednak proste. Dobrze wiecie, że od lutego tego roku każdy SIM musi być u nas zarejestrowany. 

Fani Doty 2 rozumieją, że jest to niezbędny zabieg, aby raz na zawsze pozbyć się takich graczy z serwerów. Nikt nie narzeka, nikt nie tworzy petycji o naruszenie dóbr osobistych. Trudne czasy wymagają trudnych wyborów!  

Wymóg zacznie obowiązywać od 4 maja. Po tym okresie – jeśli nie aktywujecie swojego numeru – nie będziecie mogli zagrać rankingowych meczyków.

Aha, jeśli będziecie chcieli zmienić numer na koncie Dota 2 na nowy, zrobicie to bez problemu. Jednakże stary numer nie będzie mógł zostać użyty przez kolejne trzy miesiące. 

Wszystkie szczególy znajdziecie TUTAJ

Komentarze 33
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy kiedykolwiek skasowałeś (przypadkowo lub nie) swoją główną postać w MMORPG?Teksty Ico arrow down