Żeby grać rankedy w Docie 2, musimy teraz podać… numer telefonu

Dodany przez guru około 7 lat temu
12 9615
Żeby grać rankedy w Docie 2, musimy teraz podać… numer telefonu

Nie oburzajcie się tak. Valve nie użyje ich do swoich prywatnych celów (chyba) i nie będzie was nękać codziennymi telefonami dotyczącymi ofert z grami na STEAM. Podanie numeru ma na celu WYELIMINOWANIE „smurfów”, czyli osób, które pomimo wysokiego skilla korzystają z nowych kont, aby grać i wygrywać ze słabszymi od siebie playerami.

Powinno się udać, chyba że „smurfy” są w posiadaniu więcej niż jednego numeru telefonu. W Polsce nie będzie to jednak proste. Dobrze wiecie, że od lutego tego roku każdy SIM musi być u nas zarejestrowany. 

Fani Doty 2 rozumieją, że jest to niezbędny zabieg, aby raz na zawsze pozbyć się takich graczy z serwerów. Nikt nie narzeka, nikt nie tworzy petycji o naruszenie dóbr osobistych. Trudne czasy wymagają trudnych wyborów!  

Wymóg zacznie obowiązywać od 4 maja. Po tym okresie – jeśli nie aktywujecie swojego numeru – nie będziecie mogli zagrać rankingowych meczyków.

Aha, jeśli będziecie chcieli zmienić numer na koncie Dota 2 na nowy, zrobicie to bez problemu. Jednakże stary numer nie będzie mógł zostać użyty przez kolejne trzy miesiące. 

Wszystkie szczególy znajdziecie TUTAJ


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube