Żeby wygrać w Diablo Immortal, najlepiej nie grać wcale...

Dodany przez Yamiji prawie 2 lata temu
10 6403
Żeby wygrać w Diablo Immortal, najlepiej nie grać wcale...

Jednym z ważniejszych wydarzeń Diablo Immortal jest Shadow War. Jest to turniej PVP, w którym lider zwycięskiej gildii zostaje Nieśmiertelnym, a cała gildia staje się częścią frakcji Nieśmiertelnych w następnym sezonie.

Niestety jak wszystko w Diablo Immortal, Shadow War nie działa, jak powinno. Na niektórych serwerach najlepszą strategią jest dołączyć do wojny, ale nie stawić się do walki.

Użytkownik u/Timely_Country353 na Reddicie pokazał jedną z grup na jego serwerze, gdzie nikt nie brał udziału w walkach, a mimo to "zwycięska" gildia liczy się do walki o Nieśmiertelność.

 

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest, to że w innych grupach wszystkie klany były aktywne i część musiała odpaść na rzecz klanów, które nie ruszyły nawet palcem po zgłoszeniu się do turnieju.

Na razie sam Blizzard nie wypowiedział się na temat tego, czy chcą, żeby afkujący gracze obierali aktywnym graczom możliwość brania udziału w najważniejszych dla społeczności PVP aktywnościach. Biorąc pod uwagę jakość Immortal, może odpowiedzią na to będą płatne transfery między serwerami, by unikać martwych gildii...


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube