Znany content creator Path of Exile został zbanowany

Dodany przez Yamiji 5 miesięcy temu
20 7307
Znany content creator Path of Exile został zbanowany

Path of Matth, youtuber i streamer na Twitchu, znany z tutorialów o zarabianiu waluty zgarnął wczoraj perma bana.
Po niefortunnych zmianach, jakie PoE wprowadziło w najnowszej lidze, o których guru pisał w TYM NEWSIE , Matthieu nagrał filmiki w których tłumaczy dlaczego crafting w PoE jest martwy.

 

Niestety dla niego GGG postanowiło nie cofać zmian, które wprowadzili i na streamie wyzwał Chrisa Wilsona od "łysych baranów" i stwierdził, że "im mniej ma włosów na głowie, tym mniej ma IQ". 

Niestety dla PoMa to nie był jego pierwszy raz jeśli chodzi o problemy z GGG, dostał już raz tymczasowego bana za obrażanie pracowników GGG, był oskarżony o RMT kiedy "rozdawał" swojego Headhuntera(bardzo rzadki i potężny item) na pustym kanale chatu w grze, żeby poszedł do konkretnej osoby, a także dostał bana na Reddicie PoE i założył nowe konta, żeby bronić siebie udając zwykłego użytkownika. Niestety clip pokazujący jak Matth obraża Chrisa, został usunięty z Twitcha, ale redditor u/cindeson zrobił backup , więc każdy może ocenić samemu czy ban był zasłużony czy nie. 

Moim zdaniem GGG i tak potraktowało go ulgowo, gdyż dali mu możliwość założenia nowego konta jeśli przestanie łamać ToU.


20 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube