Znudził wam się Hunter? Zagrajcie Shamanem. C9 Online oferuje darmową zmianę klasy

24426

Wczoraj w C9 Online (Continent of the Ninth) pojawił się nowy update, zatytułowany Light and Darkness, który wprowadził nowe legendarne bronie, nowego dungeona (Shadow Dungeon) oraz zwiększony Enchant Level. Was jednak powinno zainteresować coś innego…

TUTAJ, TUTAJ lub TUTAJ rozdawane są pakiety przedmiotów, które oprócz typowych „ułatwiaczy” expienia oferują… scroll do zmiany klasy. Od teraz jednym kliknięciem możecie zmienić swojego Shamana w Huntera, Mystic w Warriora, Huntera w Witchblade i tak dalej. Jeśli znudził wam się dotychczasowy bohater lub bohaterka, koniecznie skorzystajcie z tej promocji.

Do C9 Online powrócił również Jump Event. Wszyscy nowi gracze, jak również ci, którzy nie byli aktywni przez ostatnie 30 dni, mogą skorzystać z darmowego boosta. Najpierw jednak musicie osiągnąć 35 level, dopiero wtedy otworzycie Jumping Exp Bos i awansujecie o 22 poziomy w górę (na 57 lvl). 

Nie zwracajcie uwagę na wiek gry. Continent of the Ninth to wciąż ścisła czołówka dungeonówek MMORPG. Liczy się grywalność, nie grafika. Zapamiętajcie.

Zagracie TUTAJ

Zobacz także

6 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz