Zobaczcie 10-minutowy cinematic z League of Legends, prezentujący nową, 150 postać

Dodany przez PefriX około 2 lata temu
3 2417

O tym, że brat Yasuo pojawi się w League of Legends pewnie już wiecie. Sam Wam o tym zresztą  marudziłem. Nie znaliśmy umiejętności Yone’a, a jedyne, co o bohaterze wiedzieliśmy to tyle, że został „zabity” przez Yasuo, a następnie powrócił w tajemniczych (być może demonicznych) okolicznościach.

Riot Games rozwiało większość tajemnicy i rzuciło nam rys fabularny nowej postaci w całkiem ciekawej formie. Dostarczono bowiem 10-minutowy cinematic, przedstawiający losy Yasuo oraz Yone’a i przyznam szczerze, że jestem pod wrażeniem animacji. Moim zdaniem wyszła niezwykle zgrabnie – chciałbym więcej takich produkcji.

Poza cinematickiem, mamy już umiejętności bohatera, który trafi do League of Legends:

  • Way of the Hunter (pasywka) - Yone używa dwóch mieczy, sprawiając, że każdy atak zadaje więcej obrażeń magicznych. Jego szansa na trafienie krytyczne jest podwojona, ale trafienia krytyczne zadają mniej obrażeń.

  • Mortal Steel (Q) - Yone wykonuje pchnięcie, zadając wrogom obrażenia fizyczne. Przy trafieniu otrzymuje stack. Gdy ma dwa stacki, może zdashować przed siebie z falą, która podrzuci wrogów.

  • Spirit Cleave (W) - Yone tnie obszar w kształcie stożka przed sobą, zadając celowi obrażenia równe pewnemu procentowi jego maksymalnego zdrowia. Jeżeli trafi przeciwnika, Yone zyskuje tymczasową tarczę, która zwiększa się zależnie od tego, ilu bohaterów trafił.

  • Soul Unbound (E) - Yone może zmienić się w swoją duchową formę, by opuścić swoje ciało i otrzymać dodatkową premię do prędkości ruchu. Kiedy duchowa forma się zakończy, Yone powróci do swojego ciała i zada obrażenia o wartości zależnej od obrażeń zadanych w duchowej formie.

  • Fate Sealed (R) - Yone przecina wszystkich wrogów na swojej drodze, blinkując przez ostatniego trafionego przeciwnika i wszystkich podrzucając.

Yone będzie 150 postacią w League of Legends. Do gry trafi wraz z aktualizacją 10.16


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube