Zobaczcie, co znaleziono na testowych serwerach WoW-a...

Dodany przez guru ponad 6 lat temu
8 14254
Zobaczcie, co znaleziono na testowych serwerach WoW-a...

Przed fanami WoW-a nic się nie ukryje. Wystarczyła tylko chwila obecności nowego patcha na testowych serwerach (czyli popularnych PTR), aby odnaleziono multum nowości, które czekają największego MMORPG na świecie. I to jeszcze przed premierą dodatku Battle for Azeroth!

(via WoWCenter.pl)

Zauważono trzy całkowicie nowe modele postaci Nathanos Brightcaller, Varok Saurfang oraz Baine Bloodhoof…

… zmiany w głównych miastach Hordy (chodzi głównie o budynki)

… nowe wierzchowce dla Przymierza 

… kolejne zmiany w wyglądzie lokacji Silithus (na trailerze Sargeras wbił tam swój miecz – pisaliśmy o tym kilka dni temu)

… oraz dwie nowe mapy (Seething Shore i Lightforged Draenei Swamp). 

Przy okazji dokopano się do szczegółowych modeli nowych subras/podras (wraz z customizacją), które przybędą z dodatkiem Battle For Azeroth. Chodzi oczywiscie (była o tym mowa jeszcze przed BlizzConem) o Void Elfy, Lightforged Draenei, Nightborne i Highmountain Tauren. Nie będą to jednak pełnoprawni przedstawiciele świata Azeroth. Nie dostaną własnych miast i fabuły. Po prostu urozmaicą nieco rozgrywkę, nie tylko pod względem wizualnym (subrasy różnią się od swoich pierwotnych wersji). 

Takich materiałów jest całe mnóstwo. Rzecz jasna nie będziemy ich wszystkich tutaj publikować. Tym profesjonalnie zajmują się strony stricte zajmujące się World of Warcraft, dlatego jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć lub gameplayów, zapraszamy np. na WoWCenter.pl lub WoWHead.com. My zaserwowaliśmy wam jedynie małą próbkę...


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube