Zobaczcie świetną, fanowską animację z World of Warcraft

Fanowskich filmików nie brakuje w Sieci i na łamach portalu niektóre z nich udostępniane są przez guru lub mnie guru. Widzieliśmy już próbę przeniesienia World of Warcraft na nowy silnik, czy niektóre machinimy. Pora zatem na fanowską animację naprawdę wysokiej jakości, która wzbudziła niemałe poruszenie wśród społeczności tego MMORPG-a.

Za produkcję odpowiada Team True Potential, którego członkowie mają już na swoim koncie inne osiągnięcie – zremasterowali cinematic Fall of the Lich King. Tym razem postanowili zaoferować nam coś autorskiego. Rys fabularny:

„Lordaeron upadło lata temu, ale jego dawni obrońcy wciąż są wśród nas. Niektórzy z nich podjęli sprawę Przymierza całym sercem, podczas gdy inni nigdy tak naprawdę nigdy nie porzucili swojego gniewu. Niedawno Donny został wysłany na patrol w swojej dawnej ojczyźnie i jego dawno zapomniana potrzeba zemsty powróciła.”

Podziwiajcie zatem sami walkę paladyna z rogue’iem w tej trzyminutowej, fanowskiej animacji, której nie powstydziłby się Blizzard. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie.

Zobacz także

1 komentarzy