10 lat z The Elder Scrolls Online! Prolog Gold Road, łakocie i GeForce NOW!

Dodany przez PefriX około 2 miesiące temu
46 2558
10 lat z The Elder Scrolls Online! Prolog Gold Road, łakocie i GeForce NOW!

Starzejemy się, kochani. Wszyscy, bez wyjątku! Jeszcze „nie tak stare MMORPG-i” świętują już dekadę obecności na rynku. A wartościowych, faktycznych nowości, które namieszałyby w TOP-ce, brakuje. Dlatego pozostaje nam doceniać takie produkcje, jak właśnie The Elder Scrolls Online, które świętuje 10. rocznicę.

Co w związku z tym? Otrzymaliśmy nowy trailer nadchodzącego rozdziału Gold Road, a także udostępniono prolog do niego na wszystkich platformach. Tym razem The Elder Scrolls Online zabierze nas do West Weald (oraz doda Scribing!). Zadanie „Prisoner of Fate” możecie odebrać w Crown Store. Jeśli poradzicie sobie z misją to otrzymacie peta Mirrormoor Mudcrab. Samo rozszerzenie zadebiutuje na PC już 3 czerwca, a na konsolach 18 czerwca.

Wracając jednak do urodzin, ZeniMax uruchomiło dedykowane wydarzenie w The Elder Scrolls Online, które potrwa do 23 kwietnia. Zajadajcie się ciastem, korzystajcie ze 100% bonusu do XP, zgarnijcie Gift Boxy (Glorious Anniversary Jubilee i Anniversary Jubilee), czy inne nagrody. Ponadto Tamriel trafiło do chmury! Wszystko w ramach obecności omawianego MMORPG-a w usłudze GeForce NOW.

No i przypominam o dobrej ofercie na The Elder Scrolls Online, jeśli jeszcze nigdy nie graliście w ten tytuł.


46 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube