7 lat jednego z fajniejszych darmowych MMORPG

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
3 15042
7 lat jednego z fajniejszych darmowych MMORPG

Forsaken World był wielkim wydarzeniem na rynku MMORPG. Wystarczy tylko wspomnieć tamten dzień. News o premierze gry zebrał setki komentarzy i niemal 18 tys. wyświetleń, na naszym forum powstało również kilka polskich gildii, które aktywnie działały przez pierwsze miesiące. 

Siłą nowej gry Perfect World Entertainment była przystępność, ciekawe klasy postaci (np. Wampir) oraz oryginalny świat, który w wielu momentach zahaczał o dark fantasy. Nawet questowanie było na swój sposób przyjemne. To była solidna produkcja Free-To-Play. 

Była i nadal jest, bo wytrzymać 7 lat na konkurencyjnym i bardzo niewdzięcznym rynku MMORPG to sztuka, która udaje się nielicznym. 

Co do rocznicy gry, PWE przygotowało masę atrakcji. Od obniżek w Item Shopie, Selfie Event, konkurs na najlepszy fanart, po darmowe prezenty dla każdego gracza (wystarczy użyć kodu – 7Fw7aW8G). 

Każda postać otrzyma również specjalny urodzinowy kostium. 

Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ. A Forsaken World życzymy kolejnych lat na rynku. Na razie nic nie zapowiada zamknięcia serwerów i niech tak pozostanie. 


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube