Pewien gracz Entropia Universe zabił wczoraj rzadkiego potwora... i z miejsca zarobił 33 tysiące dolarów, bo tyle wart był jego loot

Missing

Większa rozdzielczośc

Jak pewnie wiecie, Entropia Universe to specyficzny, wręcz unikatowy MMORPG, w którym mają miejsce największe transakcje finansowe w historii naszego gatunku. Tak, to właśnie tutaj zakupiono wirtualną planetę za 150 tysięcy dolarów, sprzedano jajko za 67 tysięcy, czy stację kosmiczną za ponad 600 tysiaków.

Wczoraj wieczorem padł jednak inny, równie imponujący rekord. Pewien gracz o nicku Alan Krom Alan wydropił z pewnego potworka loot o wartości 331968 PED, co po przeliczeniu na dolary (10 PED = 1 $) daje imponującą kwotę… 33 tysięcy zielonych (33,196). Co najważniejsze - są to pieniądze na wyciągnięcie ręki, bo Entropia posiada własną gospodarkę i możliwość wymiany wirtualnej waluty na tą realną.

Nasz bohater od razu wskoczył na TOP1 listy All Time High, która zrzesza największe wyniki i największych szcześliwców w historii. Wypowiedzieli się nawet twórcy Entropia Universe, którzy najpierw mu pogratulowali, a potem przyznali, że jest to największy łup od początku istnienia gry, czyli 2003 roku. Nie wiem jak to jest z wami, ale ja mu cholernie zazdroszczę. TUTAJ macie potwierdzenie.  

Co to za MMORPG? Jak z populacją? Da się w niego grać za free? Zapraszam na nasze FORUM, gdzie wypowiedziało się już paru doświadczonych userów. 

 

guru

 

A tak wygląda hunting: 

Zobacz także

31 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz