A widzieliście już Item Shop w New World?

Dodany przez guru około rok temu
15 11709
A widzieliście już Item Shop w New World?

Co jak co, ale New World na pewno nie możemy obecnie nazwać grą Pay-To-Win.

Amazon dotrzymało danego nam słowa i nie wprowadziło do swojej produkcji przedmiotów, które moglibyśmy uznać za “inwazyjne”. Czyli takie, które zaburzałyby w jakiś sposób balans rozgrywki i po których płacący użytkownicy znajdowaliby się na wygranej pozycji. 

Jak zaraz zobaczycie, tutejszy Item Shop składa się przede wszystkim z kosmetycznych głupotek: barwników, gestów, skórek na pancerz i broń, dekoracji do domków czy herbów kompanii.

A jak z cenami? Nie ma tragedii.

  • Skiny – od 36 do 60 zł
  • Herb dla Kompanii – około 18 zł
  • Barwniki – około 10 zł
  • Gesty – około 18 zł

Wygląda to bardzo fajnie i sprawiedliwie, ale… cieszcie się, póki możecie. W przyszłości New World wzbogaci się o inne mikrotransakcje, które nie będą już takie niewinne. Słowa Amazonu sprzed paru tygodni: "przez pierwsze miesiące w IS znajdziecie tylko kosmetyki."

Plotkuje się o dodaniu do gry boosterów do expa, “ułatwiaczy” do craftingu, możliwości szybkiego podróżowania oraz czegoś na podobieństwo Przepustki Bojowej.

Pytanie także, czy przyszłe dodatki do gry będą darmowe czy płatne? A jeśli płatne (to najbardziej prawdopodobna możliwość), to w jakiej cenie?


15 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube