„Albion Online będzie żył nawet 10 lat”

Dfhilozumaamv4q

Bardzo możliwe, że 26 lipca 2027 roku, kiedy na rynku będzie rządził World of Warcraft 2, kiedy Black Desert Online będzie już darmową grą, a Tibia wreszcie otrzyma grafikę 3D - nadal będzie istniał ktoś taki jak Albion Online. Relikt przeszłości i obrońca hardkorowego systemu MMORPG.

Twórcy gry otwarcie przyznali, że cały ich zespół (50 osób!) i wysiłek jest obecnie skupiony wokół Albion Online. Według nich ubiegłotygodniowa premiera Albiona to tylko krok naprzód. Firma Sandbox Interactive chce się teraz skupić na regularnych aktualizacjach, które pozwolą przeżyć ich sztandarowej grze nawet 5 lub 10 lat.

For us, release is just another step towards our core goal, which is for Albion Online to be still alive and well 5 or even 10 years down the road.

Jeśli to się uda, będziemy mówić o ogromnym sukcesie gry. Wystarczy spojrzeć na „żywotność” nowych tytułów MMORPG, które w większości przypadków umierają po dwóch, maksymalnie trzech latach od swojego debiutu. 

Albion Online wystartował jako gra B2P. Najtańszy egzemplarz kupicie za około 110 zł. Na promocję nie macie co liczyć. Nie teraz. Pierwszy obniżek cen oczekiwałbym nie wcześniej niż podczas Bożego Narodzenia. 

Zobacz także

44 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz