Broken Ranks - najlepszy MMORPG "Made in Poland" otrzymał wielką aktualizację!

Dodany przez guru 3 miesiące temu
4 4530
Broken Ranks - najlepszy MMORPG "Made in Poland" otrzymał wielką aktualizację!

Po zaskakującym zamknięciu Glorii Victis, teraz nie ma już żadnych wątpliwości, że najlepszym i najbardziej rozpoznawalnym MMORPG “Made in Poland” jest właśnie Broken Ranks.

Ten sam Broken Ranks, który otrzymał dzisiaj “Shadow of Hope” – wielki Free Content Update, który równie dobrze możemy nazywać dodatkiem (ze względu na ilość contentu).

Znajdziesz drogę do podbitego miasta, przyniesiesz nadzieję tym, którzy ją stracili i napiszesz nowy rozdział historii walki o Taern. Poznasz dalsze losy Taernijczyków, nieustannie walczących o powrót do okupowanej ojczyzny.

Ty i twoja kompania to jedyna nadzieja w morzu cieni. Czeka cię wiele zagrożeń i wyzwań. Nie tylko siły Utoru będą stać ci na drodze... Potężna magia, która podczas bombardowania miasta wyrwała się spod kontroli, przemieniła niektóre części miasta tak, że budzą grozę nie tylko wśród ukrywających się Taernijczyków, ale również wśród utorskich zastępów.

Główne nowości “Shadow of Hope” to aż 7 nowych lokacji, rozbudowa głównej linii fabularnej (plus questy poboczne oraz pomniejsze aktywności). Do tego 17 nowych rodzajów potworków (m.in. nowy boss, trzech Czempionów, nowy Elitarny Przeciwnik), 5 nowych legendarnych przedmiotów i wiele więcej. 

Przypominamy również o darmowej premce dla starych i nowych graczy Broken Ranks, co ma związek nie tylko z premierą “Shadow of Hope”, ale również drugimi urodzinami samej gry. Pisaliśmy o tym w tym miejscu. 

Nie ma na co czekać. Wbijajcie TUTAJ.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube