Czarodziejki powracają do League of Legends!

Dodany przez Sildu prawie 2 lata temu
2 2440
Czarodziejki powracają do League of Legends!

Po trzech latach nieobecności w końcu do League of Legends powraca popularna seria Star Guardian. Event rozpocznie się jutro i będzie trwał przez długi okres, mówi się nawet o 10 tygodniach! Do tego całe wydarzenie odbędzie się nie tylko w PC-towej wersji, ale trafi także do mobilnego Wild Rift, oraz karcianki Legends of Runeterra.

Do League of Legends ze związku z wydarzeniem Czarodziejek Gwiazd, trafi aż 12 nowych skinów, wszystkie oczywiście utrzymane w klimacie magicznych dziewczynek. Do tego przez cały okres będziecie mogli wykonywać misje i poznawać dalszą historię, przy okazji zgarniając nagrody w różnych postaciach. Dodatkowo w tym okresie pojawi się nową postać, Nilah, o której w sumie już pisaliśmy tutaj.

Mobilna wersja nie pozostanie w tyle i czarodziejki również tam zawitają! Oczywiście pojawią się pewne zmiany w stosunku do wersji na PC, ale nagrody pozostaną podobne i zostanie dodana przepustka wydarzenia. Karcianke Riot Games czeka to samo, plus legendarna plansza Star Guardian. Więcej szczegółów poznacie tutaj lub tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube