Data Cataclysmu! Blizzard wraca do Chin! Rocznicowa edycja World of Warcraft!

Dodany przez PefriX około 2 miesiące temu
9 3583
Data Cataclysmu! Blizzard wraca do Chin! Rocznicowa edycja World of Warcraft!

Informacyjna bomba albo, hehe, prawdziwy kataklizm! Skoro wywołałem go z lasu, to od niego zacznę – Cataclysm Classic przybędzie do World of Warcraft już 20 maja. Będzie to nowa era dla klasycznej wersji MMORPG-a Blizzarda. Pre-patch do tego rozszerzenia pojawi się na serwerach 30 kwietnia.

Jeśli chodzi o atrakcje związane z Cataclysm Classic, to w lipcu otrzymamy Rise of the Zandalari, a w październiku Rage of the Firelands. Przyszłoroczny styczeń to z kolei Hour of Twilight. Wszystko dokładnie rozpisane macie w tym miejscu.

Ten rok będzie istotny dla World of Warcraft również z powodu dwudziestolecia istnienia tego MMORPG-a! Poważnie, to już pełne dwie dekady, kiedy Azeroth (i nie tylko) jest dostępne dla tłumów graczy. Dzieło Blizzarda nadal trzyma się naprawdę dobrze, chociaż zaliczyło już swoje gorsze okresy.

Z tej okazji przygotowano specjalną, rocznicowo-kolekcjonerską edycję gry, która trafi do sprzedaży 17-18 kwietnia. Odliczanie do debiutu The War Within 20th Anniversary Collector’s Edition dostępne jest w sklepie Blizzard Gear. Życzę powodzenia wszystkim, którzy będą walczyli o możliwość nabycia tej specjalnej wersji. Ciekawe, co będzie zawierała!

Na koniec równie interesująca wiadomość – Blizzard wraca do Chin! I to we współpracy z NetEase! Przypominam, że to właśnie w wyniku niedogadania się z nimi, musieli wycofać się z tego rynku. Doszło do nieporozumienia, było sporo zamieszania, nieco dramatów, ale po roku nieobecności w Chinach, World of Warcraft, Hearthstone, Overwatch, Diablo oraz inne produkcje powracają. 

NetEase podpisało nową umowę z Blizzardem, dzięki czemu gry będą dostępne w Chinach jeszcze tego lata. Obiecano wydarzenia e-sportowe, więcej zabezpieczeń antycheaterskich, lepsze wsparcie dla twórców treści, a także możliwość nadrobienia zaległości (nagród) z Dragonflight. Do tego NetEase obiecało współpracować z artystami Blizzarda przy stworzeniu nowej statuy Gorehowla. Szczegóły dostępne są tutaj.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube