Dota Underlords opuści Early Access w lutym!

Pressure regulator loading screen clockwerk dota

Sezon beta dobiega końca w Dota Underlords, a sezon 1 pojawi się pod koniec lutego. Niedługo opublikowane zostanie Underlords 1.0, co oznaczać będzie oficjalne wyjście gry z Early Accesu.

Oprócz zwyczajowych poprawek i zmian w balansie, Valve opublikuje prawdopodobnie jeszcze jedną dużą aktualizację, w ramach której pojawi się Władca Podziemia, który dopełni grę. W międzyczasie będą pracować nad sezonem 1., co przekłada się na prace nad przepustką bitewną, trybem „Miejska eskapada”, rotacją bohaterów/przedmiotów i aktualizacjami interfejsu.

Co się zaś tyczy aktualizacji z tego tygodnia:

  • Aby uniknąć problemów związanych z możliwością przypadkowego kliknięcia podczas wyboru Władcy Podziemia w trakcie gry, interfejs blokowany jest na jedną sekundę.
  • Naprawiono błąd związany z listą przedmiotów w trybie wolnym powodujący, że przedmioty przyznane wrogim jednostkom były podświetlane, co sugerowało, że nie były im przyznane.
  • Zoptymalizowano i ulepszono niektóre efekty wizualne.
  • Ujarzmione jednostki mają od teraz pełne paski zdrowia, zamiast pasków zdrowia jednostek przyzywanych.
  • Naprawiono błąd powodujący, że po ukończeniu ostatniej wymaganej rozgrywki nierankingowej i powrocie do menu głównego tryb rankingowy nie był odblokowywany.

Poza tym mniejszym i większym zmianom ulegli poszczególni bohaterowie oraz Władcy Podziemi w Dota Underlords. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Pozostaje mieć nadzieję, że Dota Underlords 1.0 będzie na tyle interesująca, że przyciągnie do siebie graczy. Ostatnie statystyki wskazują bowiem jasno, że produkcja Valve podupadła i straciła sporo z początkowego zainteresowania.

Zobacz także

5 komentarzy