Dzięki błędowi… NPC zabił rajdowego bossa w WoW-ie. Po 9 godzinach walki!

Npc

Myśleliście, że w World of Warcraft nie ma bugów? Są. Nawet Blizzard nie jest w stanie zrobić idealnej gry. Zawsze znajdą się jakieś błędy… mniej lub bardziej kuriozalne. Ten, o którym dzisiaj mowa, zdecydowanie należy do tej drugiej grupy (o ile oczywiście można go nazwać błędem)

Pamiętacie gracza o nicku "Rextroj", który tydzień temu – po 8 godzinach – wysolował rajdowego bossa? Tym razem (dzięki sprytnemu zabiegowi)...  poprosił o pomoc NPC „Archmage Khadgar”. Oboje wybrali się na Felhounds of Sargeras - drugiego w kolejności bossa (bossów) w Antorus, The Burning Throne. 

Nasz „żywy” przyjaciel bardzo szybko zginął, ale jego komputerowy (i nieśmierelny!!!) kompan nadal walczył. Zadawał bardzo niewielki damage w stosunku do punktów życia bossa (2209 mln HP), ale to jednak wystarczyło. 

Po 9 godzinach (!!!) NPC pokonał rajdowego bossa na poziomie Normal. Komputer zabił komputer.

Well... "solo" kiIls just keep geting more ridiculous, wonder whats next... This should probably be fixed since I very much doubt it is intended that an unkiIlable NPC are able to help you with bosses.

However, thanks to this fun bug, we got ourselves a world first NPC kiIl on bosses! (legit, no kiIlsteal!) His DPS is really low... a 65k or so.

Takes him a 9 hours to down these bosses on normal.

Społeczność WoW-a w lekkim szoku, chociaż znalazło się już kilku malkontentów, którzy uznali, że „Roxtroy” powinien zostać zbanowany za wykorzystywanie exploitów i luk w grze. 

Zobacz także

14 komentarzy