Elder Scrolls Online: Lost Depths już jest. Nowe dungeony i zmiany w systemie walki

Dodany przez guru ponad rok temu
8 3143
Elder Scrolls Online: Lost Depths już jest. Nowe dungeony i zmiany w systemie walki

Od kilkunastu minut możemy się cieszyć “Lost Depths”. To drugie z trzech zaplanowanych na ten rok DLC, które wprowadziło do Elder Scrolls Online:

  • 2 nowe dungeony – Earthen Root Enclave oraz Graven Deep (dostepne w trybie Normal, Veteran + Hard Mode)
  • 8 nowych setów przedmiotów – Stone's Accord, Rage of the Ursauk, Deeproot Zeal, Archdruid Devyric, Grave Inevitability, Phylactery’s Grasp, Phylactery’s Grasp, Pangrit Denmother, Euphotic Gatekeeper
  • 46 nowych achievementów
  • 6 nowych tytułów
  • Nowe kolekcje
  • Nowe wyposażenie do domków

Jeśli korzystacie z ESO Plus (miesięczny nieobowiązkowy abonamentu), to “Lost Depths” i wszystkie dotychczasowe DLC otrzymujecie za darmo. W innym przypadku trzeba zapłacić za nowy pakiet.

Razem z “Lost Depths” doczekaliśmy się także premiery Update 35 – wielkiej aktualizacji dostępnej dla wszystkich graczy ESO. W tym przypadku największą… i najbardziej kontrowersyjną nowością są zmiany w systemie walki.

To właśnie te “zmiany” były powodem wielkiej dramy z początku lipca, kiedy gracze stracili 30% swojego DPS-a. Szerzej pisaliśmy o tym w tym miejscu. 

Zenimax Studios wysłuchało opinii hejtów i wprowadziło pewne poprawki, ale nadal spodziewajcie się dużych zawirowań w mecie.

Obrażenia zadawane przez Lekkie Attaki zostały zmniejszone o 26%, a obrażenia zadawane przez Ciężkie Ataki – w zależności od rodzaju broni – wynoszą od 1% do 28%.

Gracze będą zadawali mniej obrażeń potworkom, jednak – żeby zmiany nie były zbyt bolesne – wszystkie bossy w dungach i trialach otrzymały nerfy (poprzez zmniejszenie punktów życia). Zobaczymy, czy to pomoże…

Do 29 sierpnia możecie grać w ESO za darmo – TUTAJ. Do 30 sierpnia możecie kupić egzemplarz gry za 24 zł.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube