End of Dragons, Cantha, rok 2021 w Guild Wars 2 – zapowiedź nowego dodatku!

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
6 7140
End of Dragons, Cantha, rok 2021 w Guild Wars 2 – zapowiedź nowego dodatku!

Guru pisał Wam wczoraj, że z okazji ósmych urodzin Guild Wars 2, ArenaNet poinformowało, że ich MMORPG dostępny będzie na Steamie. Szczegóły znajdziecie tutaj, ale warto wspomnieć, że nie będzie możliwości połączenia kont, więc opcja ta skierowana jest przede wszystkim do nowych graczy. Na szczęście osoby korzystające ze Steama zagrają na tych samych serwerach. Kiedy? W listopadzie.

To jednak nie jedyna nowość! Jeśli z jakiegoś powodu nie posiadacie jeszcze Guild Wars 2 oraz dodatków do niego, to do 4 września możecie nabyć całość o 50% taniej, jeśli skorzystacie z kodu ANNIVERSARY50. Dzięki niemu kupicie całość za około 15 dolarów. Warto również zaglądnąć do Item Shopu gry, w którym do odebrania za darmo będzie przynajmniej jedna niespodzianka.

15 września do Guild Wars 2 trafi również nowy fractal, który od razu zaoferuje specjalny „challenge mode”. Nowy fractal nazywać się będzie Sunqua Peak i będzie nawiązywał do Sunqua Vale z oryginalnego Guild Wars, które znajdowało się w lokacji Cantha. Jest to o tyle istotne, że będzie to również główne miejsce akcji kolejnego, trzeciego już dodatku do Guild Wars 2!

Ten również został zapowiedziany. Nosić będzie nazwę „End of Dragons” i otrzymamy go w 2021 roku. Trafimy do tajemniczego narodu wyspiarskiego Cantha, który był odseparowany na ponad 200 lat i nikt w Tyrii nie miał od nich ponoć żadnych wieści.

Na koniec warto wspomnieć, że posiadacze dodatku Path of Fire mogą już odblokowywać nową umiejętność wierzchowca Skimmer, która pozwoli im dać nura pod powierzchnię wody. Całkiem sporo nowości!


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube