EVE Online ma 25 milionów graczy i wystartowało właśnie na Epic Games Store

Eve

CCP naprawdę robi wszystko, żeby jeszcze więcej osób poznało i wypróbowało EVE Online.

Tydzień temu zmieniono początek gry (aby ułatwić zabawę nowym użytkownikom – pisaliśmy o tym), a dzisiaj… doczekaliśmy się debiutu EVE Online na Epic Games Store. Czyli bądź co bądź, drugiej największej platformie z grami PC na świecie (zaraz po Steamie).

Wbijajcie TUTAJ.

EVE Online to największe kosmiczne MMO wszechczasów rozgrywające się w jednym uniwersum. Dołącz za darmo do wszechświata złożonego z 7000 układów słonecznych, za którymi stoi 20 lat bogatej i tworzonej przez graczy historii, i spróbuj wszystkiego, od rozległych bitew PvP lub PvE po górnictwo, przemysł i eksplorację.

Przy okazji twórcy EVE  Online pochwalili się statystykami gry, które w jednoznaczny sposób pokazują, że mamy do czynienia z jednym z największych MMORPG-ów w historii. 

Od momentu premiery, EVE Online wypróbowało już prawie 25 milionów pilotów aka graczy. Z czego dwa miliony przybyły do gry w czasie pandemii. 

Gracze zniszczyli 91 milionów statków, a samo EVE Online czterokrotnie wpisywało się do Księgi Rekordów Guinnessa, w tym za największą i najdroższą bitwę w historii gier wideo.

Zobacz także

4 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz